Cena brutto 0.00
ilość 0 shop-koszyk-get-ilosc-szt

 

 

O czapkach

 

Czapki. Dlaczego czapki?

Zaczynamy od czapek, ponieważ nosimy je na naszych głowach. A to właśnie w nich kryją się i tworzą nasze myśli i marzenia. Chcemy aby pod naszymi czapkami rodziły się te najpiękniejsze i najciekawsze, unikalne i inspirujące. Czapki nie tylko chronią nasze głowy przed zimnem. Mogą stać się też elementem ubioru wyróżniającym nas spośród innych, podkreślać naszą wyjątkowość i indywdiualność. Możemy nosić je pośród tłumu w mieście, ale równie dobrze na rowerze, w lesie lub na szczycie w górach. Wierzymy, że unikalne i wysokiej jakości produkty przyczyniają się do powstawania kolejnych, coraz lepszych i piękniejszych rzeczy.

 

Rodzaje czapek

Czapki dzielimy na dwa rodzaje, w zależności od tego, czy wzór jest tylko na fragmencie, czy też na całej czapce. W związku z tym oba rodzaje nieco różnią się od siebie kształtem. Czapki wykonywane są w trzech rozmiarach: małym (S), średnim (M) i dużym (L). Rozmiar mały (S) przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1-4 lat, rozmiar średni (M) jest odpowiedni zarówno dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych z mniejszymi głowami, natomiast rozmiar duży (L) pasuje na większe głowy młodzieży i dorosłych.

 

Wymiary czapek

S – szerokość 18cm, wysokość 18cm, ściągacz 17cm (jest to najbardziej elastyczna część)
M – szerokość 20cm, wysokość 20cm, ściągacz 18cm (jest to najbardziej elastyczna część)
L – szerokość 22cm, wysokość 21cm, ściągacz 20cm (jest to najbardziej elastyczna część)

Każda nasza czapka to unikalne zestawienie wzorów i kolorów, które się nie powtarzają. Wszystkie nasze czapki dziane są z największą starannością na ręcznej maszynie dziewiarskiej, a następnie ręcznie zszywane. Do stworzenia tej czapki została użyta najdelikatniejsza wełna merynosa, której najwyższa jakość jest potwierdzona certyfikatem The Woolmark Company oraz Oeko Tex.

 

Co robimy i jakich materiałów używamy?

Do tworzenia używamy najwyższej jakości wełny merynosa. Posiada ona certyfikat The Woolmark Company oraz Oeko Tex, potwierdzające wysoką jakość przędzy oraz gwarantujące brak używania do jej produkcji szkodliwych i zabronionych substancji. Dlaczego wełna merynosa? Ponieważ jest ona jedną z najdelikatniejszych i najbardziej miękkich wełen. Ze względu na swoją budowę oraz naturalne pochodzenie jest materiałem oddychającym – przyjaznym dla skóry i komfortowym w noszeniu. Dlatego też jest polecana dla dzieci oraz alergików, ma własćiwości bakteriostatyczne. Naturalną właściwością wełny merynosa jest również termoregulacja – jeżeli jest zimno, wełna grzeje. Jeżeli ciepło wełna “chłodzi” chroniąc ciało przed wysoką temperaturą. Jest to również tworzywo biodegradowalne z racji naturalnego pochodzenia. Bez problemu rozkłada się w przyrodzie nie zanieczyszczając środowiska. Dodatkowo, dzięki użyciu wysokiej jakości wełny merynosa i jej odpowiedniej konserwacji, wymarzony produkt zostanie z właścicielem dłużej niż jeden sezon.

 

 

 

 

 

Dane kontaktoweZadzwoń
Korzystając ze strony jestdziane.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.