Cena brutto 0.00
ilość 0 shop-koszyk-get-ilosc-szt

O nas

 

Dziane, co to jest i kto za tym stoi?

Studio powstało przede wszystkim z pasji do dziewiarstwa i z chęci dzielenia się z innymi osobami nie tylko ręcznie robionymi rzeczami, ale także posiadaną wiedzą. Chcemy pokazać, że dzianie jest fajne i nie musi być zarezerwowane tylko dla szarych zimowych dni. Żegnamy gryzące czapki i skarpetki, swetry i rękawiczki oraz inne koszmary z dzieciństwa. Gramy we wzory i kolory! Można je dowolnie spersonalizować, dzięki czemu każdy może otrzymać unikalny wyrób dostosowany do swojego charakteru i potrzeb. Każdy produkt to unikalny wzór. Jeden wzór – jedna sztuka. Dlatego, jeżeli znajdziesz ten swój wyjątkowy, śpiesz się, żeby ktoś nie zgarnął Ci go sprzed nosa!

 

Pod marką “dziane” kryje się małe studio dziewiarskie, stworzone przez Martę Stanisławską – czarną owcę rodziny, absolwentkę krakowskiego SAPU, która po różnych przygodach wróciła do tego, czym zajmowała się niemal cała jej rodzina – odzieży. W poszukiwaniu własnej drogi życiowej wpadła na druty i tak już zostało. Przez kilka lat współpracowała z polskimi markami odzieżowymi oraz londyńską firmą Wool and the Gang. Czas wolny spędza w kinie lub w podróży. Lubi czytać, kombinować i szukać nowego. Najlepiej boso.Gdzie można nas znaleźć?

Studio mieści się w Łodzi, na terenie Art Inkubatora przy ul. Tymienieckiego 3. Zapraszamy do pracowni na wcześniej umówione spotkania – jeżeli masz ochotę przymierzyć czapkę, nauczyć się robić lewe lub prawe oczka albo zrobić własny sweter, napisz do nas kontakt@jestdziane.pl lub zadzwoń: +48 533 336 981.

Ponadto zachęcamy do odwiedzin i śledzenia aktualności na naszym profilu na facebooku (fb.com/jestdziane) i Instagramie (https://www.instagram.com/jestdziane/), gdzie reuglarnie pokazujemy co jest obecnie dziane.

  

Dane kontaktoweZadzwoń
Korzystając ze strony jestdziane.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.